Vi som jobbar på Mariebergs

Planering, service & garanti

jonny

Johnny Jegemyr

Planering & kundservice

018-495 04 12
johnny@mariebergs.com

mattias

Mattias Jansson

Planering & kundservice

018-495 04 14
mattias@mariebergs.com

jan-erik

Jan Erik Frank

Service & Hantverk

070-529 11 30
janne@mariebergs.com

Ekonomi

and

Andreas Lundell

Ekonomiassistent

018-495 04 17
andreas@mariebergs.com

Inköp & Företagsförsäljning

mattias

Mattias Jansson

Logistik & produktion

018-495 04 14
mattias@mariebergs.com

per-tallving-ny

Per Tallving

Inköpsansvarig butikssortiment

070-329 11 15
per@mariebergs.com

kenneth

Kenneth Nyman

Företagsförsäljning B2b

070-329 14 59
kenneth@mariebergs.com

Lager

hakan

Håkan Bergvall

Lager & Logistik Uppsala

070-329 11 34
hakan@mariebergs.com

Ledningen

lasse

Lars Berndtson

Grundare & Kakelugnsspecialist

018-495 04 07
lars@mariebergs.com

stefan

Stefan Sjöö

Styrelsens ordförande

070-815 51 15
stefan@consulterna.se

Kontakta oss

Telefon vx: 018-495 04 00

Kontakta ekonomi

För fakturafrågor:
faktfraga@mariebergs.com

För frågor kring ROT-avdrag:
rot@mariebergs.com

För leverantörsfakturor:
fakturering@mariebergs.com

Betalningar tas emot via fakturering (varorna beställs och skickas först betalning erhållits), via kort eller swish. (Ej AMEX och DINERS)

Till sist, tveka inte att ringa oss om ni får problem eller behöver service av något slag. Vi har över 30 års erfarenhet av eldstäder och vill verkligen att ni skall vara nöjda. Vi arbetar ständigt med att utveckla vår verksamhet och skulle därför uppskatta om ni tar er tid att fylla i våra frågor nedan. Era åsikter är mycket viktiga för oss.

Kom i kontakt med oss

Boka en kostnadsfri rådgivning
med en av våra experter!

Boka en kostnadsfri rådgivning med en av våra experter!

Vill du ha hjälp med att välja rätt modell av eldstad?
Eller funderar du på var eldstaden kan placeras eller vill ha tips på snygga designlösningar?

Hembesök är gratis i närområdet av våra fysiska butiker samt på Gotland.

Ställ din fråga om produkten!

Begär offert